12. avgusta 2015

EP mladih gorskih kolesarjev pri Gradcu, “rookiji” v DH, slopestylu in še čem na Tirolskem, AA BMX Sopron, DL Trebaš, Dolenj Bernas, primorske.si, Giant Lj zaposli, CG in Jordi poročata.

Mladi spet v Statteggu
Prijavim.se pridno poroča z evropskega prvenstva mladih v Statteggu pri Gradcu na avstrijskem Štajerskem. Reprezentance iz vse Evrope se merijo tako v ekipnih kot posamičnih dirkah. Več na prijavim.se

Na uvodni fotografiji štart slovenske ekipe, foto Matjaž Budin/Boris Dečman/prijavim.se

iXS Rookies Serfaus-Fiss-Ladiss: Niemiz tretji
Na Tirolskem so se mladi pomerili na prvenstvu v spustu in raznih “free” disciplinah, pa še v dirki “rookies” serije iXS. Na prvenstvu je bil Marko Niemiz (ŠKTD Avče) 3. v spustu kategorije do 15 let, na dirki serije iXS pa je bil s padcem 10., Aljoša Mlakar (KD Rajd) pa je bil 8. med mladinci do 19 let. Jaka Hartman je bil 8. v slopestylu. www.bikepark-sfl.at in www.ixsdownhillcup.com

{loadposition inside}
Sopron Alpe-Adria BMX
Minuli konec tedna so na 7. in 8. dirki pokala Alpe-Adria v dirkanju s kolesi BMX slovenski kolesarji kar nekajkrat stali na stopničkah. Uvrstitve naših na FB strani BSX Racing Teama

DL Trebaš
Sobotni dvoboj Trebaš pri Sv. Juriju je dobil … nimamo pojma, ampak sodeč po galeriji KK Kicker je bilo zabavno.

Boškin in Černe pri vrhu ob Nadiži
V Dolenjem Bernasu (Vernasso) pri Čedadu je 22 km dirko pokala Nord Est dobil domačin Denis Vogrig, drugi je bil Aleš Boškin in 4. Mitja Černe (oba DEŠ Fleš). Slovenca sta bila v svoji kategoriji B 1. in 2.