14. junija 2019

Ta vikend ne pozabi na BMX spektakel v Ljubljani, Pokal Alpe-Adria se seli na Madžarsko in video vrhunci finalnih voženj na svetovnem pokalu v Franciji.

Race Ljubljana 2019

Ta vikend bo pestro v prestolnici. 7. in 8. dirka pokala Alpe-Adria, v nedeljo s češnjo na torti – dirko razreda UCI C1. Več dirki najdeš na kd-rajd.si. Nedeljsko dirkanje tudi v prenosu v živo na facebooku. Od 14. ure dalje.

Alpe-Adria BMX Sopron

22. in 23. junija bosta v madžarskem Sopronu, streljaj od avstrijske meje, na sporedu 9. in 10. dirka pokala. Dogodek na facebooku

Svetovni pokal v videih

Pretekli vikend sta v Franciji potekali 5. in 6. dirka svetovnega pokala discipline supercross. Štirje videi in štiri finalne vožnje.

Slavje Nieka Kimmanna in njegova tretja zmaga zapored.

Med dekleti je bila prva finalna vožnja napeta do cilja. O zmagovalki je odločal fotofiniš. Slavila je svetovna prvakinja Laura Smoulders.

Nedeljski finale deklet je bil še bollj napet. Prva tri dekleta je na koncu ločila le desetinka sekunde. Zmaga pa k Manon Valentino.

Finale nedeljske preizkušnje zopet v znamenju Nizozemca Kimmanna.